Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

NGPA Naujienos

Naujas Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos (NGPA) narys – VILNIUS TECH (Vilniaus Gedimino technikos universitetas)

2023 rugsėjo 28 / Vilnius /

Sveikiname VILNIUS TECH (Vilniaus Gedimino technikos universitetą) tapus Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos (NGPA) nariu. VILNIUS TECH (Vilniaus Gedimino technikos universitetas) (https://vilniustech.lt/). Tai prestižinis Europos technikos universitetas, sukaupęs ilgametę patirtį inžinerijos ir technologijų srityse.

Skaitykite daugiau

Naujas Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos (NGPA) narys – UAB „Skobo grupė“

2023 liepos 23 / Vilnius /

Sveikiname UAB „Skobo grupė“ tapus Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos (NGPA) nariu. UAB „Skobo grupė“ (https://skobo.lt/index.html). Tai nuolat auganti metalo apdirbimo įmonė, užsiimanti detalių gamyba (pagal užsakymą) bei mechaninių problemų sprendimais. Įmonės specialistai nuolat siekia meistriškumo bei yra nuolat pasiruošę patenkinti net ir specifinius savo klientų poreikius. Įmonės patirtis apima ne tik gamybą, bet taip pat…

Skaitykite daugiau

Išrinkta nauja Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos (NGPA) valdybos pirmininkė

2023 birželio 23 / Vilnius /

2023-06-21 NGPA valdyba išrinko ir patvirtino naują NGPA valdybos pirmininkę Erną Suslavičiutę. Sveikiname Kolegę su naujomis pareigomis ir linkime sėkmės. Taip pat darbą valdyboje pradėjo ir trys nauji NGPA valdybos nariai: Vitalijus Deniušas, Simas Bartulis ir Ovidijus Barkauskas.

Skaitykite daugiau