Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

„Ford Trucks“ oficialių atstovybių atidarymo šventė UAB „Autokurtas“ Kauno padalinyje

2019 spalio 26. / Vilnius, Lietuva

Š. m. spalio 18 d. Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos nario UAB „Autokurtas“ Kauno padalinyje įvyko „Ford Trucks“ oficialių atstovybių atidarymo šventė.  Nuo šios dienos Lietuvoje „Ford Trucks“ markės sunkvežimius pačiomis geriausiomis sąlygomis bus galima įsigyti ir atlikti jų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą keturiuose bendrovės „Autokurtas“ padaliniuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Pardavimui bendrovė „Autokurtas“ Lietuvos rinkai tieks patikimus ir laiko patikrintus „Ford Trucks“ gamintojo sunkiasvorius sunkvežimius ir vilkikus nuo 18 tonų.
Bendradarbiavimo sutartis tarp bendrovės „Autokurtas“ ir „Ford Trucks“ dėl oficialaus atstovavimo Lietuvoje buvo pasirašyta 2019 m. gegužės 16 d. „Autokurto“ įmonėje procesų įvedimas pagal standartizuotus „Ford Trucks“ reikalavimus užtruko 5 mėnesius. Per šį laikotarpį buvo tobulinami „Ford Trucks“ dalių logistikos ir darbų vykdymo procesai, organizuojami automechanikos specialistų kvalifikacijos bei kompetencijų kėlimo mokymai. Nors „Autokurto“ įmonė šiandien yra visiškai pasiruošusi „Ford Trucks“ vilkikų pardavimo, remonto ir techninės priežiūros procesams, juos ir toliau tobulina.
Priminsime, kad „Autokurtas“ vykdo veiklą jau 20 metų. Ši įmonė yra vienas didžiausių sunkiojo transporto remonto bei ilgalaikio techninio aptarnavimo tinklų Lietuvoje, turinti keturis padalinius: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Bendras visų padalinių servisų plotas viršija 4 200 kv. m., kuriuose vienu metu „Autokurtas“ gali remontuoti daugiau nei 60 sunkvežimių. „Autokurtas“ specializuojasi sunkvežimių, mikroautobusų, autobusų, vilkikų, spec. paskirties sunkvežimių bei karinės technikos remonte ir detalių tiekime. Šiuo metu „Autokurto“ komandą sudaro virš 140 aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie komercinio transporto valdytojams teikia itin lanksčius remonto ir ilgalaikės techninės priežiūros sprendimus.