Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Graikijos – Lietuvos verslo forumas

2019 rugsėjo 22. / Vilnius, Lietuva

Š. m. rugsėjo 24 – 25 dienomis „Versli Lietuva“ kartu su „Enterprise Greece“, „Athens Chamber of Commerce“, „Hellenic Federation of Enterprises“ ir „Greek Exporters Association“ organizuoja Graikijos – Lietuvos verslo forumą, B2B susitikimus ir vizitus į įmones. Iš Graikijos į Lietuvą atvyks maisto ir gėrimų, inžinerijos, statybų ir statybinių medžiagų, energetikos bei gynybos sektorių įmonės.
Gynybos ir saugumo pramonės sektoriui atstovauja graikų kompanija INTRACOM Defense Electronics (IDE), kuri kuria ir gamina karinės paskirties elektronikos ir ryšių įrangą Graikijos ir kitų NATO valstybių karinėms pajėgoms.
Priminsime, kad 2015 metais Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos nariai UAB „Elsis TS“ su INTRACOM Defense Electronics pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį.  Šios sutarties pagrindu IDE dar 2016 metais perdavė „Elsis TS“ technologines žinias ir įrangą bei apmokė darbuotojus jų gaminamos produkcijos instaliavimui šarvuotose transporto priemonėse bei instaliacinių komplektų gamybai Lietuvoje. 2017 metais „Elsis TS“ pagamino pirmą partiją instaliacinės įrangos komplektų, kurie naudojami Lietuvos kariuomenėje.
2017 metais Kaune Graikijos gynybos pramonės įmonė IDE su „Elsis TS“ pasirašė sutartį, pagal kurią „Elsis TS“ graikai perdavė Lietuvos kariuomenės numatytos naudoti šarvuotų transporto priemonių vidinio ryšio WiSPR sistemos įrangos testavimo ir techninio aptarnavimo technologines priemones ir visą reikalingą techninę dokumentaciją. Įmonės „Elsis TS“ inžinieriai buvo apmokyti vykdyti IDE kompanijos tiekiamos vidinio ryšio įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimą bei remontą.
Dalyvavimas Graikijos – Lietuvos verslo forume bei B2B susitikimuose yra unikali galimybė Lietuvos įmonėms ir jų atstovams pristatyti save bei savo veiklas potencialiems partneriams iš Graikijos, užmegzti naudingus verslo santykius.
Renginio programa: https://www.verslilietuva.lt/wp-content/uploads/2019/09/Greece-Lithuania-Business-Forum-2.pdf