Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

IV – asis išplėstinis NGPA valdybos ir narių susirinkimas

2017 gruodžio 19. / Vilnius, Lietuva

Š. m. gruodžio 13 d. įvyko jau IV – asis Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos valdybos ir narių susirinkimas. NGPA narių atstovai svečiavosi Fizinių ir technologijos mokslų centre (FTMC) Vilniuje.
Susirinkusius dalyvius pasveikino NGPA prezidentas Julius Niedvaras, pasidžiaugęs sėkminga jau trečius metus gyvuojančios Asociacijos veikla. Savo kalboje NGPA prezidentas taip pat pabrėžė, kad reikia ir toliau ieškoti būdų pakeisti daugelio skeptišką nuomonę apie Lietuvos gynybos pramonę.
FTMC direktorius Gintaras Valušis pristatė mokslo centro veiklą, kurio pagrindinė paskirtis yra sujungti mokslą su verslu, taip pat sukurti tarptautinio lygmens „slėnį be silicio“ – fotonikos slėnį!
FTMC atstovai susirinkimo dalyviams  surengė labai įdomią ekskursiją po mokslo pasaulį.
NGPA narių atstovams apie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklą ir bendradarbiavimo galimybes papasakojo Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius. Rūmai yra verslininkus vienijantis tinklas, apibrėžtas teritorija (Vilniaus ir Alytaus apskritys), kurio pagrindinis tikslas yra verslo skatinimas, verslo plėtra ir eksportas, verslo interesų atstovavimas.
Susirinkimo metu apie „valstybių organizuotas“ grėsmes Lietuvos pramonei ir verslui papasakojo Pulkininkų asociacijos narys ats. plk. Gediminas Grina.
Viso susirinkimo metu vyko aktyvios diskusijos aktualiais Asociacijos bei jos narių veiklos klausimais.