Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

KAM atstovai pristatė Lietuvos kariuomenės planus pastatyti tris karinius miestelius

2018 lapkričio 1. / Vilnius, Lietuva

Š. m. spalio 30 d. Centrinė projektų valdymo agentūra organizavo specialų renginį Vilniuje, kuriame krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas kartu su ministerijos atstovais investuotojams plačiau pristatė Lietuvos kariuomenės planus pastatyti tris karinius miestelius.
Stiprindama Lietuvos kariuomenės pajėgumus Krašto apsaugos ministerija planuoja įgyvendinti viešos ir privačios partnerystės projektus, kuriais siekia per artimiausius kelerius metus pastatyti tris naujus karinius miestelius su reikiama infrastruktūra Šiaulių mieste, Šilalės ir Vilniaus rajonuose.
Renginyje, pavadintame „VPSP projektai Lietuvoje: šiandien ir rytoj“, Krašto apsaugos ministerijos atstovai supažindino su pasirinkta investuotojų atrankos procedūra, jos etapais, minimaliais kvalifikacijos reikalavimais ir išankstinės atrankos kriterijais, taip pat pristatė pasiūlymų vertinimo kriterijus, pagrindinius techninius projektų įgyvendinimo reikalavimus, esmines partnerystės sutarties sąlygas, kt.
Susipažinti su Karinių dalinių viešosios infrastruktūros sukūrimo ir viešųjų paslaugų teikimo projektais galima čia:  http://kam.lt/lt/veikla_576/vpsp.html