Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Krašto apsaugos ministerija paskelbė privataus partnerio atranką trims kariniams miesteliams pastatyti ir viešosioms paslaugoms teikti

2019 kovo 6. / Vilnius, Lietuva

Š. m. kovo 5 d. Krašto apsaugos ministerija paskelbė privataus partnerio atranką trims kariniams miesteliams Šiauliuose bei Šilalės ir Vilniaus rajonuose pastatyti ir viešosioms paslaugoms teikti. Projektai bus įgyvendinami viešojo ir privataus sektorių (VPSP) partnerystės būdu.
Derybos su potencialiais investuotojais vyks per 2019 – 2020 metus, o partnerystės sutartis su investuotojais Krašto apsaugos ministerija planuoja pasirašyti 2020 m. pabaigoje.
Bendra visų trijų projektų tiesioginių investicijų vertė gali siekti apie 126 mln. eurų.
Partnerystės sutartis planuojama pasirašyti 15 m. laikotarpiui iki 2035 metų. Infrastruktūrai sukurti planuojama skirti apie dviejų su puse metų laikotarpį bei maždaug dvylikos su puse metų laikotarpis būtų numatytas infrastruktūrai prižiūrėti.
Visa informaciją apie Krašto apsaugos ministerijos VPSP vykdomus projektus skelbiama Krašto apsaugos ministerijos svetainėje ir VšĮ „Centrinė projektų valdymo agentūros“ svetainėje www.ppplietuva.lt.