Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Krašto apsaugos ministerija rengia viešąsias konsultacijas pirkimo dokumentams aptarti

2019 sausio 10. / Vilnius, Lietuva

Š. m. sausio 21 d. Krašto apsaugos ministerija rengia jau antrąsias viešąsias konsultacijas, kuriose bus aptariami pirkimo dokumentai, susiję su Krašto apsaugos ministerijos planuojamais vykdyti viešosios ir privačiosios partnerystės projektais. Juos įgyvendinant per kelerius metus planuojama pastatyti tris naujus karinius miestelius Šiaulių mieste, Šilalės ir Vilniaus rajonuose.
Vykdant galimų rangovų konkursą bus siekiama pritraukti ne tik stipriausias Lietuvos bendroves, bet ir nekilnojamojo turto vystytojus ir investuotojus iš užsienio.
Vieną pirkimą visiems trims objektams planuojama paskelbti jau vasario pradžioje, o sutartis su investuotoju arba investuotojais pasirašyti 2020 m. pabaigoje.
Viešųjų konsultacijų metu Krašto apsaugos ministerijos atstovai susidomėjimą projektais parodžiusiems investuotojams, fondų, bankų, stambiausių Lietuvos statybos bendrovių atstovams pristatys investuotojų atrankos procedūrą, jos etapus, minimalius kvalifikacinius reikalavimus, kt. aktualius su pirkimo dokumentais susijusius klausimus.
Tai jau antrosios viešosios konsultacijos, kurias Krašto apsaugos ministerija rengia, siekdama išsamiai supažindinti suinteresuotus investuotojus ir statytojus su strateginiais krašto apsaugos sistemos projektais. Pirmosios buvo surengtos praėjusių metų spalį.
Daugiau informacijos: http://kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/krasto_apsaugos_ministerijoje_-_viesos_konsultacijos_pirkimo_dokumentams_aptarti.html
Skelbiamus pirkimo dokumentus galima rasti čia: http://kam.lt/lt/veikla_576/vpsp.html