Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Kvietimas dalyvauti DSEI 2021 parodoje

2020 liepos 3. / Vilnius, Lietuva

Informuojame, kad Lietuvos gynybos pramonės atstovai turės nacionalinį stendą didžiausioje gynybos parodoje DSEI, kuri vyks 2021 m. rugsėjo 14 – 17 d. Londone, Jungtinėje Karalystėje.
Kviečiame NGPA narius, norinčius dalyvauti ir pristatyti savo produktus/paslaugas nacionaliniame Lietuvos stende, iki 2020 m. liepos 9 d. registruotis užpildant sekantį klausimyną: https://forms.gle/LXXZbaRD9duFa8FLA .

DSEI – tai kas antrus metus vykstanti pasaulinė gynybos sektoriaus paroda, pritraukianti oficialias delegacijas ir pavienius lankytojus iš visų kontinentų.
2019 metais paroda subūrė daugiau kaip 1 700 dalyvių ir 36 000 lankytojų net iš 114 valstybių.  Parodos metu vyko šešios specializuotos konferencijos ir tiekimo grandinės programa.
Į nacionalinį stendą atrinktų įmonių dalyvavimas parodoje bus remiamas. „Versli Lietuva“ padengs ploto nuomos ir bendrus stendo projektavimo bei įrengimo kaštus. Įmonių atstovų kelionės, apgyvendinimo išlaidas ir papildomus su individualios įmonės specifiniais poreikiais susijusius stendo įrengimo kaštus turės padengti pačios įmonės.