Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Kvietimas dalyvauti eksporto lyderių programoje „Sparnai“.

2020 spalio 23. / Vilnius, Lietuva

Asociacijos įmones kviečiame dalyvauti jau trečią kartą „Versli Lietuva“ organizuojamoje eksporto lyderių programoje „Sparnai“.
Eksporto lyderių programa „Sparnai“ – tai praktinė galimybė talentingiems žmonėms pasisemti patirties apie itin dinamišką ir įdomią eksporto sritį, įgyti tarptautinės eksporto projektų valdymo patirties. Pagrindinė eksporto lyderių programos „Sparnai“ dalis yra darbas Lietuvos eksportuojančiose įmonėse. Trečiojoje programoje iš viso dalyvaus 28-ios Lietuvos įmonės, kurios pusės metų laikotarpiui į savo komandą priims vieną iš programos dalyvių. Programos dalyvis į įmonę ateis gavęs mokymų paketą, skirtą eksporto, pardavimų ir rinkodaros kompetencijoms ugdyti ir bus pasiruošęs prisidėti prie įmonės eksporto vystymo.
Pirmose dviejose programose dalyvavo tokios įmonės kaip „Altas Auto“, „Deeper“, „Birštono mineraliniai vandenys“, „SoliTek“, „EMKO“, „CasZyme“, ,,Sargasas“, ,,Optogama“,,, Altechna“, ,,Integrated Optics“. Iš viso programoje dalyvavo daugiau nei 100 Lietuvos eksportuojančių įmonių.
Kviečiame dalyvauti trečiojoje programoje „Sparnai“ ir 6 mėnesių laikotarpiui priimti į savo komandą programos dalyvį. Pirmoji rotacija įmonėse prasidės 2021 m. sausio mėnesį.
Su įmonėms keliamais reikalavimais galite susipažinti čia: https://www.sparnai.verslilietuva.lt/imoniu-atranka
Registracija vyksta iki lapkričio 12 d. ją rasite čia: http://bit.ly/ImoniuRegistracija .