Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Kvietimas dalyvauti ENFORCETAC parodoje Lietuvos nacionaliniame stende

2020 rugpjūčio 26. / Vilnius, Lietuva

„Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos saugos sektoriaus įmones pristatyti savo produktus ir paslaugas nacionaliniame Lietuvos stende „EnforceTac“ parodoje, kuri vyks 2021 m.  kovo 10 – 11 d., Niurnberge, Vokietijoje.
Tarptautinė paroda „EnforceTac“ pristato sprendimus teisėsaugos institucijoms. Parodos dalyviai orientuojasi į policiją, pasieniečius, specialiąsias tarnybas, priešgaisrinės, civilinės saugos ir kitas tarnybas. 2018 metais parodoje savo sprendimus pristatė 373 įmonės iš daugiau nei 30 valstybių. Daugiau informacijos apie parodą: https://www.enforcetac.com/.
Į nacionalinį Lietuvos stendą atrinktų įmonių dalyvavimas bus finansuojamas iš Lietuvos ateities ekonomikos DNR plano lėšų. „Versli Lietuva“ padengs ploto nuomos ir bendrus stendo projektavimo bei įrengimo kaštus. Įmonių atstovų kelionės, apgyvendinimo išlaidas ir papildomus su individualios įmonės specifiniais poreikiais susijusius stendo įrengimo kaštus turės padengti pačios įmonės. Projekto lėšomis apmokama suma bus laikoma de minimis pagalba.
Registracija vyksta iki 2020 m. rugsėjo 3 d.:
https://forms.gle/snwCBz4f5qJKMxbXA
Dėl papildomos informacijos, kreipkitės į Ievą Binkauskaitę, aukštųjų technologijų sektoriaus plėtros vadovę, el. p. i.binkauskaite@verslilietuva.ltmob.tel.nr. +370 647 3026