Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

NATO Ryšių ir informavimo agentūros NCIA online renginys

2020 lapkričio 4. / Vilnius, Lietuva

Š. m. lapkričio 4 – 5 d.  NATO Ryšių ir informavimo agentūra NCIA tradiciškai organizuoja NITEC renginį, skirtą palaikyti dialogui su pramone. NCIA rūpinasi IT infrastruktūros, programinės įrangos, komunikacinių sistemų, apsaugos sistemų (oro erdvės kontrolės, gynybos ir pan.) paslaugų projektais. Šiais metais, dėl susidariusios situacijos, renginys dalinai perkeliamas į  virtualią erdvę ir tai yra džiugi žinia pramonės atstovams, nes įprastu (fiziniu) formatu šis renginys būtų mokamas (dėl Agentūros finansavimo modelio, renginio kaštai turi būti padengti dalyvių), o šiuo (virtualiu) atveju reiškia, kad nėra fizinių apribojimų dalyvavimo renginyje, tai reiškia gali dalyvauti visi norintys nemokamai!
Renginio metu bus pristatyta NATO Ryšių ir informavimo agentūra NCIA ir jos prioritetai, būsimi viešieji pirkimai ir kitos bendradarbiavimo galimybės. Bus supažindinama su viešųjų pirkimo procedūromis.
Tai puiki proga visiems išklausyti pažintinius pristatymus ir bendrą informaciją, kuri padėtų apsispręsti dėl savo pajėgumų telkimo, siekiant išnaudoti NCIA teikiamas galimybes.
Visus susidomėjusius raginame registruotis čia.
Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais: Indrė Balčiūnaitė, mob. tel. 8 647 30253,  el. p. i.balciunaite@verslilietuva.lt