Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

NATO viešieji pirkimai: kaip juose dalyvauti Lietuvos įmonėms?

2020 spalio 8. / Vilnius, Lietuva

Š. m. spalio 15 d. 10.00 val. kviečiame išklausyti NATO paramos ir pirkimų agentūros (angl. NSPA) atstovo pristatymą – kaip užmegzti kontaktą su šia agentūra ir įsitraukti į jų vykdomus viešuosius pirkimus. NSPA Rinkų tyrimų ir industrijos padalinio vadovas (Market Research and Industry Info. Section Chief) Carlosas Ferreras Lopezas suteiks Lietuvos įmonėms skirtą informaciją apie tai, kokiuose NSPA organizuojamose pirkimuose būtų tikslinga dalyvauti ir kaip sėkmingai tai padaryti, nepraleidžiant svarbiausių dalykų.
Atkreipiame dėmesį, kad nors NATO asocijuojasi su gynybos sektoriumi, tačiau pirkimai apima ne tik šį minėtą sektorių. Tokio dydžio organizacijai reikia ir plataus masto produktų: baldų, tekstilės, medicinos prekių, maisto davinių, transporto, IT paslaugų ir pan. 2019 m. NSPA įsigijo prekių ir paslaugų iš viso už beveik 4 milijardus eurų. Prekės ir paslaugos apėmė tokias sritis kaip infrastruktūros kūrimas, karinių sistemų tiekimas ir priežiūra, sunkvežimių, aprangos, farmacijos produktų įsigijimas ir pan.

Būtina registracija į renginį, kurį bus galima stebėti tik gavus asmeninį prisijungimą prie internetinio seminaro.
Daugiau informacijos ir registracija „Versli Lietuva“ tinklalapyje: https://www.verslilietuva.lt/renginiai/nato-viesieji-pirkimai-kaip-juose-dalyvauti-lietuvos-imonems/