Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

NGPA nariai – įmonių grupė „Elsis“ švenčia sėkmingos veiklos trisdešimtmetį

2021 kovo 10. / Vilnius, Lietuva

„Elsis“ –  informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupė jau trečią dešimtmetį kurianti ir diegianti įvairius programinius ir telekomunikacinius sprendimus, informacines bei  telekomunikacijų ir taktinio ryšio sistemas, telemetrijos, aplinkos monitoringo, būsto valdymo, skaitmeninių paslaugų ir interaktyvaus turinio sprendimus, kitas inžinerines sistemas.
„Elsis“ veiklą pradėjo 1991 m. Vilniuje ir išaugo į vieną iš didžiausių IRT bendrovių Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Kompanija plėtoja veiklą Europos Sąjungos, Rusijos, Ukrainos ir kitų NVS šalių rinkoje.
Nuo 2020 m. „Elsis“ grupę sudaro įmonės: UAB „Elsis“, UAB „Elsis TS“, UAB „Elsis PRO“, UAB „Elsis IS“, UAB „Sraprova“ ir UAB „Rekupera“.
„Elsis“ grupės darbų apimtis IRT rinkoje labai plati, tačiau ji orientuojasi į keturias pagrindines veiklos sritis:
1. Programiniai sprendimai (Software solutions).
2. Gynybos ir saugumo srities produktai bei paslaugos (Defence and security products and solutions).
3. SKADA – duomenų surinkimas, automatizavimas ir valdymas (SCADA systems for energy, utilities, industry, environment protection);
4. Išmaniosios ir energetiškai efektyvios pastatų sistemos ir sprendimai (Smart house and energy active building systems and solutions).
„Elsis“ įmonių grupėje pagal tarptautinius standartus įdiegtos kokybės vadybos, aplinkos vadybos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos bei informacijos saugumo valdymo sistemos.
„Elsis“ grupė daugiau nei dešimtmetį glaudžiai bendradarbiauja su Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomene įgyvendindama įvairius projektus, o 2015 m. pabaigoje UAB „Elsis“ tapo Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos nariu.
Nuoširdžiai sveikiname visus „Elsis“ grupės darbuotojus, kurie per 30 metų savo sąžiningu darbu, atsakomybe ir veržliomis idėjomis aktyviai prisidėjo prie sėkmingos „Elsio“ istorijos kūrimo.