Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

NGPA narys „Elsis PRO“ pateikė Europos Komisijai aštuonis pasiūlymus dėl EDIDP programų kosmoso, sausumos ir jūrų srityse

2020 gruodžio 8. / Vilnius, Lietuva

Š. m. gruodžio 1 d. Nacionalinės gynybos pramonės asociacijos narys „Elsis PRO“ pateikė Europos Komisijai aštuonis pasiūlymus dėl EDIDP programų kosmoso, sausumos ir jūrų srityse. „Elsis PRO“ daugiausia dėmesio skirs naujoms gynybos technologijoms, tokioms kaip dirbtinis intelektas. Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija svariai prisidėjo prie sėkmingo pasiūlymų rengimo, konsultuodamasi ir rengdama dokumentus, reikalingus tokiems pasiūlymams pateikti.
UAB „Elsis Pro“ yra informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė, priklausanti įmonių grupei „Elsis“. Įkurta 2004 metais ji perėmė „Elsis“ projektavimo-programavimo padalinio patirtį ir specialistus.
Bendrovėje dirba virš 40 aukštos kvalifikacijos specialistų: projektų vadovų, sistemų analitikų, projektuotojų, programuotojų, kokybės inžinierių. 2019 metais „Elsis PRO“ atliko programavimo darbų daugiau kaip už 1,6 mln. eurų.
Per daugiau nei 15 veiklos metų mūsų įmonė sukaupė didžiulę patirtį vykdydama valstybinius bei privataus verslo užsakymus, tame tarpe ir užsienio šalyse.