Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Priimtas naujas NGPA narys – UAB „Japaletė“

2017 gegužės 25. / Vilnius, Lietuva

Š. m. gegužės 23 dieną NGPA valdybos posėdžio metu bendru valdybos narių sutarimu į NGPA narius buvo priimta UAB „Japaletė“. UAB „Japaletė“ sėkmingai įgyvendino projektą “UAB „Japaletė“ investicijos į gofruoto kartono padėklų gamybą”, kuris yra finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo.
Pagrindinis projekto tikslas – pateikti rinkai unikalų, inovatyvų, lengvai perdirbamą gofruoto kartono padėklą už konkurencingą kainą. Šiam tikslui pasiekti UAB „Japaletė“ įsigyjo inovatyvią ir modernią gofruoto kartono padėklų gamybos liniją, kurios pagalba bus gaminami ES registruoto dizaino gofruoto kartono padėklai, išsiskiriantys konstrukcijos paprastumu ir funkcionalumu. Veikla bus vykdoma 791 kv. m. statinyje. Projekto metu buvo atlikta jo rekonstrukcija ir statinys pritaikytas kartoninių padėklų gamybos veiklai.
Sėkmingai įgyvendinus investicinį projektą sukurta moderni gamybinė įmonė, kurios produkciją planuojama realizuoti ne tik vietos rinkoje, bet ir užsienyje: Skandinavijos šalyse, Latvijoje, Estijoje. Bus sukurtos naujos darbo vietos ir padidės įmonės darbo našumas. Visa tai prisidės ne tik prie Širvintų rajono ekonominės ir socialinės gerovės didinimo, bet ir Lietuvos pramonės konkurencingumo didėjimo.