Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

SVARBUS PRANEŠIMAS!

2022 kovo 4. / Vilnius, Lietuva

Oficialų dokumentą ir daugiau informacijos rasite čia:

Neoficialus vertimas:

Ukraina dabar narsiai kovoja su Rusijos okupantais, gina savo žemę, tuo pat metu patiria didelę žalą ne tik ypatingos svarbos infrastruktūrai, bet ir gyvenamiesiems rajonams, o tai jau atnešė didelių civilių gyventojų aukų. Mums šiandien labiau nei bet kada reikia bet kokios net ir menkiausios jūsų pagalbos. Ukrainiečiai gina savo tėvynę, tauta dabar vieninga priešo akivaizdoje. Visi, nuo jaunų iki senų, stovi vienas šalia kito, kad užtikrintų savo tėvynės laisvę ir suverenitetą.

Mes, ukrainiečiai, esame dėkingi už jūsų tvirtą poziciją, kurią demonstruoja visas civilizuotas pasaulis, ir būsime labai dėkingi už bet kokias palaikymo apraiškas.

Būkime vieningi ir padėkime Ukrainai, mūsų draugams reikia pagalbos:

Finansinės:

Informacija apie oficialią specialiąją sąskaitą: UA843000010000000047330992708

Humunitarinės:

Įvairios prekės miestiečiams ir kariškiams. Kontaktiniai numeriai:

+380 630690294

+380 630690295

Taip pat galime padėti:

Pagalbos ir paramos reikia visiems, esantiems Ukrainoje. Nuo savo šalį ginančių karių iki išsigandusių vaikų ar prieglobsčio netekusių, alkanų gyvūnų.

 Parama vaikams – skambučiu 1415 auka 10€, 1486 auka 3€.

  Parama kariams ir nuo karo nukentėjusiems civiliams – finansinė auka į VšĮ „Mėlyna ir geltona“. Sąskaitos www.blue-yellow.lt

 Parama gyvūnams – auka keliauja tiesiai į Ukrainos gyvūnų globos namus, atliekant pavedimą per VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“. Jų puslapyje www.ggi.lt taip pat rasite anketą, kur galite registruotis dėl augintinių priglaudimo, pagalbos transportu, pagalbos koordinuojant.

 Savanorystė Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross arba Stiprūs Kartu

 Pagalba „Maisto bankas“ “. Vakar jie ieškojo savanorio vairuotojo, kuris galėtų išvežioti paketus Ukrainos pabėgėliams. Kitomis dienomis gali prireikti kitos pagalbos.

Paramą Ukrainai taip pat galima išreikšti neremiant rusiškų verslų. Kiekvienas mūsų sumokėtas centas prisideda prie Ukrainos žmones žudančių ginklų.

O pabaigai – išlikime ramūs ir sąmoningi. Šią akimirką turime būti stiprūs ir neprarasti vilties. Ukraina, laikykis, Lietuvos tauta su Tavimi!