Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

Tarptautinis karinių technologijų renginys „Baltic Miltech Summit 2018“

2018 spalio 25. / Vilnius, Lietuva

Š. m. lapkričio 15 – 16 dienomis Lietuvos parodų ir ekspozicijų centre LITEXPO Vilniuje vyks pirmasis Baltijos šalyse tarptautinis karinių technologijų renginys „Baltic Miltech Summit 2018“. Renginio organizatoriai – VšĮ „Versli Lietuva“ ir LR Krašto apsaugos ministerija.
Pirmą kartą vyksiantis „Baltic Miltech Summit 2018“ sieks tapti renginiu, sudarančiu galimybes kariuomenės atstovams ir inovatyviems startuoliams burtis kartu ir vykdyti bendrus projektus, skirtus darniam gynybos pramonės sektoriaus vystymuisi.
Visuomenei daugiau dėmesio skiriant tyrimų ir plėtros fondams, universitetams, padidėjus prieigai prie įvairiapusės informacijos, išaugo inovacijų, išradimų ir patentų skaičius. Iki šiol dažniausiai pasaulį keičiančias inovacijas generavo kariuomenių tyrimų centrai, bet šiandien civilinės įmonės turi didžiulį potencialą pasiūlyti idėjas ir prototipus, tinkančius gynybos sektoriui.
Renginio metu tarptautinių gynybos korporacijų atstovai diskutuos temomis, kokios pasaulinės tendencijos vyrauja karybos srityje, kokia bus kariuomenė ateityje ir ko ji gali tikėtis iš civilinio sektoriaus. Savo išmanius aukštųjų technologijų produktus, paslaugas ir programas startuoliai ir technologinės kompanijos taip pat pristatys renginio parodoje.