Nacionalinė gynybos pramonės asociacija

Naujienos

 Virtualus gynybos sektoriaus susitikimų renginys „Connect 2020“

2020 liepos 24. / Vilnius, Lietuva

Kviečiame Lietuvos gynybos sektoriaus įmones, norinčias plėtoti eksportą, dalyvauti Connect 2020 – virtualiame gynybos sektoriaus susitikimų renginyje, kuris vyks 2020 rugsėjo 14 – 15 d.

Gynybos ir saugos sektorius nukentėjo dėl atšauktų „Eurosatory“ ir kitų šio sektoriaus parodų. Siekiant išlaikyti ir plėtoti ryšius, būtina palaikyti aktyvią ir naujausia informacija besidalinančią gynybos bei saugos sektoriaus bendruomenę. Todėl „Eurosatory“ parodos komanda organizuoja CONNECT 2020.

Šis dviejų dienų virtualus susitikimų ir internetinių seminarų renginys yra skirtas tiek „Eurosatory“ dalyviams, tiek platesnei gynybos bei saugos sektoriaus bendruomenei, įmonėms, vyriausybėms, tarptautinėms organizacijoms ir tyrimų centrams. Tai galimybė virtualiai susitikti su iš anksto atsirinktais gynybos sektoriaus atstovais.

Renginyje dalyvauja:

  • Prancūzijos ir tarptautiniai gynybos bei saugos sektoriaus gamintojai (nuo startuolių, smulkių ir vidutinių įmonių iki didžiųjų korporacijų);
  • privatūs ir viešieji tyrimų centrai;
  • Prancūzijos ir kitų šalių institucijų atstovai, tarptautinės organizacijos, dalyvaujančios įrangos vertinio ir įsigijimo procese;
  • investuotojai;
  • asociacijos, klasteriai, pramonės ir prekybos rūmai.

Informaciją apie jau užsiregistravusius dalyvius rasite čia: https://connect.vimeet.events/en/list.

„Versli Lietuva“ remia Lietuvos įmonių dalyvavimą šiame renginyje. Norint dalyvauti gaunant paramą, prašome registruotis iki 2020 rugpjūčio 11 d. užpildant šią formą: https://forms.gle/Fuk5gWWFTDFv12nc9. Remiamų vietų skaičius – ribotas.